مدیر شعب بانک ملت استان البرز:

خواستار پیگیری بیشتر جهت کاهش مطالبات توسط شرکت طرح و اندیشه هستیم

خواستار پیگیری بیشتر جهت کاهش مطالبات توسط شرکت طرح و اندیشه هستیم

علیرضا قدرتی مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه با مهدی محبوبی مدیر شعب بانک ملت استان البرز دیدار و گفتگو کرد.

براساس این گزارش؛ در این جلسه آقایان غلامرضا حسینی معاون اعتباری، مازیار دهلوی رییس اداره حقوقی، روح‌اله یکه دهقان مدیر عملیات ناحیه یک و محمد کوه‌فر رییس دفتر نمایندگی حضور داشتند.

در ابتدای جلسه محبوبی ضمن خیر مقدم به میهمانان، از حضور ایشان در محل مدیریت شعب تشکر و از زحمات طرح و اندیشه در پیگیری و وصول مطالبات استان قدردانی کرد.

سپس قدرتی مدیر عامل شرکت نیز از حضور در مدیریت شعب و دیدار با مدیران بانک ملت در استان ابراز خرسندی و ضمن تبریک انتصاب آقای محبوبی بعنوان مدیریت شعب استان البرز، برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

محبوبی، رضایتمندی صددرصدی مدیریت شعب و شعب استان از نحوه عملکرد دفتر البرز را بیان و افزود: دلیل افزایش مطالبات استان، پرونده‌های اعتبار اسنادی ریالی و سرفصل سررسید گذشته است که خواستار پیگیری بیشتر جهت کاهش مطالبات توسط شرکت هستیم.

همچنین مدیر عامل شرکت در پایان مشکلات پرسنل در تعاونی مصرف بانک را مطرح و آقای محبوبی رییس هیات مدیره تعاونی مصرف با بررسی و پیگیری در حین جلسه، قول مساعدت و رفع مشکلات مطروحه را داد.

قدرتی در ادامه سفر استانی به البرز با حضور در دفتر نمایندگی با کارشناسان و پرسنل دیدار کرد.

براساس این گزارش؛ کوه‌فر رییس دفتر نمایندگی در این جلسه گزارشی درخصوص وضعیت فعلی و همچنین عملکرد دفتر در سوابق گذشته ارائه داد.

مدیرعامل شرکت در این جلسه ضمن بررسی مطالبات استانی با کارشناسان و شعب تحت پیگیری هر کارشناس آشنا شد و  بر استفاده از تمام ظرفیت‌های دفتر در جهت ارتقا و حفظ جایگاه شرکت و انجام امور به صورت هدفمند و برنامه‌ریزی شده تاکید کرد.

تاریخ درج خبر:يکشنبه ٥ تير ١٤٠١ زمان درج خبر:٠٩:٣٩ شماره خبر:٦٩٤٨ تعداد نمایش خبر:884

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: