قدرتی در دیدار با مدیر شعب بانک ملت استان قزوین تاکید کرد:

ارجاع کلیه پرونده‌های سرفصل معوق و مشکوک‌الوصول به شرکت طرح و اندیشه

ارجاع کلیه پرونده‌های سرفصل معوق و مشکوک‌الوصول به شرکت طرح و اندیشه

قدرتی مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت به همراه محمدی مدیر عملیات ناحیه سه و چمنکار رئیس دفتر نمایندگی استان قزوین با حضور در مدیریت شعب استان، با داوودی مدیر شعب، غلامی معاون اعتباری و قاسمی تبار رئیس اداره حقوقی دیدار کرد.

براساس این گزارش؛ در ابتدای جلسه داوودی ضمن خیر مقدم به میهمانان از زحمات طرح و اندیشه در پیگیری و وصول مطالبات استان قدردانی کرد.

در ادامه قدرتی مدیر عامل شرکت نیز ضمن تبریک انتصاب داوودی بعنوان مدیر شعب استان قزوین برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

وی رمز موفقیت بانک و شرکت را در گرو همدلی و همیاری هم دانست و خواستار افزایش سطح تعاملات فیمابین بیش از گذشته و مساعدت‌های بیشتر بانک در ارجاع کلیه مطالبات معوق و مشکوک‌الوصول به شرکت شد.

غلامی و قاسمی تبار نیز ضمن تاکید بر ارتقاء سطح همکاری‌ها، از زحمات همکاران شرکت طرح و اندیشه در کاهش مطالبات بانک تشکر کردند.

استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای پیشرفت شرکت

قدرتی مدیر عامل شرکت طرح واندیشه به همراه محمدی مدیر عملیات ناحیه سه از دفتر نمایندگی استان قزوین بازدید کرد.

براساس این گزارش؛ چمنکار رئیس دفتر نمایندگی شرکت ضمن خیر مقدم و معرفی همکاران خود، گزارشی از آخرین وضعیت دفتر، مطالبات استانی و عملکرد مجموعه ارائه داد.

سپس در ادامه قدرتی، با تقدیر و تشکر از زحمات پرسنل، آمار و عملکرد دفتر را مورد بررسی قرار داد و نکات مدیریتی و رهنمودهای لازم در حوزه‌های سرمایه‌‍‌های انسانی، روش‌های عملیات وصول مطالبات، نظم و انضباط کاری، اعتماد به نفس و اهتمام جدی همراه با برنامه‌ریزی را یادآوری و خواستار استفاده از تمام ظرفیت‌های دفتر برای کمک به شرکت برای برون رفت از وضعیت فعلی و حفظ و ارتقاء جایگاه شرکت در بانک و بین رقبا شد.

قدرتی لازمه رشد و تعالی را انسجام، برنامه محوری، تلاش برای اشراف اطلاعاتی نسبت به مطالبات و مشتریان بدهکار دانست و گفت: با همدلی در همه ارکان شرکت شکوفایی مورد انتظار محقق می‌شود.

محمدی مدیر ناحیه سه نیز ضمن تشکر از زحمات رئیس و پرسنل دفتر نمایندگی نکاتی از وضعیت تعاملات فی مابین شرکت و بانک مطرح و در ادامه پرسنل دفتر نیز به بیان مسائل و مشکلات در حوزه‌های دغدغه‌های پرسنلی، کاهش شدید پرونده، عدم مجوز پیگیری از سوی مدیریت شعب و شعب برای پرونده‌های سرفصل معوق و مشکوک‌‌الوصول موجود در کارتابل که هدف‌گذاری وصول دفتر را متاثر کرده، نیازمندی‌ها به بانک قوی اطلاعاتی برای استعلامات و تکمیل اطلاعات پرونده‌ها اشاره داشتند.

تاریخ درج خبر:شنبه ٢٨ خرداد ١٤٠١ زمان درج خبر:١٠:٤٨ شماره خبر:٦٨٩٢ تعداد نمایش خبر:1068

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: