اخبار > پیگیری پرونده‌های مطالبات ارزی در اولویت قرار گیرد/ مدیونین ارزی را به پای میز مذاکره بیاوریدمدیرعامل شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت:

پیگیری پرونده‌های مطالبات ارزی در اولویت قرار گیرد/ مدیونین ارزی را به پای میز مذاکره بیاورید

پیگیری پرونده‌های مطالبات ارزی در اولویت قرار گیرد/ مدیونین ارزی را به پای میز مذاکره بیاورید

جلسه آموزشی مطالبات ارزی بیست و یکم اردیبهشت‌ماه به همت مدیریت آموزش در سالن کنفرانس ساختمان شماره یک برگزار شد.
براساس این گزارش؛ در این جلسه آموزشی که با حضور قدرتی مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه، علیزاده معاون عملیات، مدیران نواحی چهارگانه، سرپرست مدیریت کمیته خاص، مدیر اداره آموزش، روسای منطقه یک و کارشناسان تشکیل شد، مدیرعامل در قالب پاورپوینت به تفسیر و تشریح بخشنامه‌ها و اطلاعیه‌های مطالبات ارزی بانک ملت پرداخت.
 
کلاس آموزشی مطالبات ارزی با هدف آگاهی بخشی مدیران و کارشناسان در نحوه هرچه بهتر وصول مطالبات ارزی برگزار و مدیرعامل پس از توضیحات خود به سوالات مدیران و کارشناسان در این زمینه پاسخ داد.
 
بنابراین گزارش؛ قدرتی در ادامه این جلسه گفت: با عنایت به افزایش نرخ تسعیر ارز و متعاقب افزایش مطالبات، پیگیری و تسویه آن از اهمیت بسزایی برخوردار است و تاثیر فراوانی بر EPS بانک خواهد داشت.
 
مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه به مدیران و کارشناسان توصیه کرد: مدیونین ارزی را به پای میز مذاکره بیاورید، کنار مشتری بایستید و راهکارهای اصولی را درخصوص رفع دیون به آنها بدهید تا با تعامل و تفاهم بتوانیم این‌گونه مطالبات را وصول کنیم. هرگونه اقدامی در زمینه ترغیب مشتری برای مذاکره خود یک نوع موفقیت است که من از آن حمایت می‌کنم.
 
قدرتی افزود: شرکت باید جزئی از اداره حقوقی مناطق باشد و اداره حقوقی مناطق ناظر بر عملکرد شما باشد. شما انقدر باید درخصوص پرونده‌های مطالباتی دقیق و مطلع باشید که آنها برای وصول به شما مراجعه کنند.
 
وی گفت: مدیران در تقسیم پرونده‌های مطالباتی بین کارشناسان دقت نظری بیشتری داشته باشند؛ زیرا کارشناسان باید در حوزه فعالیت خود تقویت شده و به سمت رشد و تعالی حرکت کنند.
 
قدرتی با اشاره به اینکه باید انگیزه همکاران برای تلاش و فعالیت بیشتر در شرکت تقویت شود، ادامه داد: همکاران باید در مقابل مشکلات مقاوم باشند. تمام سعی ما این است که شرکت را به سمت پیشرفت سوق دهیم و آن نیز مستلزم تعامل، تفاهم و تلاش همه جانبه شما همکاران است.
 
بنابراین گزارش؛ علیزاده معاون عملیات نیز در ادامه این جلسه ضمن قدردانی از زحمات همکاران در سال گذشته و ثبت رکورد در وصول مطالبات بانک ملت گفت: با توجه به اینکه سال گذشته سالی بسیار سخت بود و شرایط بیماری کرونا نیز بر سختی آن افزوده بود، همکاران تلاش مضاعفی داشتند و توانستند کارنامه قابل قبولی را از خود به جای بگذارند.
 
گفتنی است؛ این جلسه با ذکر یک صلوات به پایان رسید.
 
 
 
 
 

تاریخ درج خبر:پنج شنبه ٢٢ ارديبهشت ١٤٠١ زمان درج خبر:١١:٢٠ شماره خبر:٦٦٩٢ تعداد نمایش خبر:1001

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: