اخبار > مجمع عمومی عادی سالیانه مقطع دی‌ماه 1400 شرکت طرح و اندیشه برگزار شدمجمع عمومی عادی سالیانه مقطع دی‌ماه 1400 شرکت طرح و اندیشه برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه مقطع دی‌ماه 1400 شرکت طرح و اندیشه برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه مقطع دی‌ماه 1400 شرکت طرح واندیشه به ریاست جناب آقای ابراهیمی، اعضای هیات مدیره شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت و نمایندگان سهامداران، بیست و چهارم فروردین‌ماه در سالن کنفرانس ساختمان شماره یک برگزار شد.
 
براساس این گزارش؛ ریاست مجمع در ابتدای این نشست ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضرین، از زحمات «محمدحسین سبزواری» مدیرعامل سابق شرکت طرح واندیشه تقدیر و از «علیرضا قدرتی» در قبول پذیرش مسئولیت مدیرعاملی شرکت در این مقطع حساس قدردانی کرد.
 
وی گفت: با توجه به اینکه سن شرکت طرح و اندیشه بالا رفته و فعالیت این شرکت و کارشناسان نیز علمی و تخصصی شده، بنابراین انتظار داریم تا شاهد ابتکارات و کارهای نو از سوی مدیرعامل جدید باشیم.
 
بنابراین گزارش؛ قدرتی مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه نیز ضمن خیرمقدم به اعضای شرکت کننده در مجمع؛ گزارش سالیانه شرکت در مقطع دی‌ماه را در قالب پاورپوینت ارائه و اعضای هیات رئیسه مجمع نظرات و پیشنهاداتی را ارائه نمودند.
 
مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت با اشاره به کاهش چشمگیر ارجاع پرونده‌های مطالباتی در سنوات اخیر به شرکت گفت: کاهش پرونده‌ها مستقیما در کاهش درآمد شرکت نیز تاثیرگذار بوده که باید در این زمینه تدابیر لازم اندیشیده شود.
 
نادرزاده نائب رئیس هیات مدیره شرکت طرح واندیشه بهساز ملت تاکید کرد: برای حل این موضوع پرونده‌های مطالباتی معوق و مشکوک‌الوصول ارزی نیز به شرکت ارجاع و در قرارداد جدید شرکت با بانک نیز این بند اضافه و مورد توجه قرار گیرد.
 
سپس موسسه حسابرسی رازدار گزارش حسابرسی سال مالی منتهی به 1400/10/30 را ارائه کرد.
 
همچنین هیات رئیسه مجمع بر مدیریت هزینه‌ها، اصلاح ساختار مدیریتی، اصلاح ساختار مالی و تنوع کانال‌های درآمدی شرکت تاکید داشتند.
 
صالحی از اعضای هیات مدیره شرکت نیز در ادامه گزارشی از اقدامات انجام شده شرکت در سال مالی گذشته از جمله اصلاح ساختار مدیریتی، واگذاری دانشگاه علمی-کاربردی و ... ارائه داد که مورد تقدیر اعضا قرار گرفت و ابراز امیدواری کردند که انشاءالله این امور تداوم داشته باشد.
 
گفتنی است؛ مجمع مزبور با ذکر یک صلوات به پایان رسید.
 

 

تاریخ درج خبر:چهارشنبه ٢٤ فروردين ١٤٠١ زمان درج خبر:١٢:٤٩ شماره خبر:٦٥٢٣ تعداد نمایش خبر:877

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: