اخبار > استمرار تعاملات و تلاش بیشتر جهت تحقق اهداف در سه ماهه ابتدای سال جاریمعاون اعتباری بانک ملت استان قزوین خواستار شد:

استمرار تعاملات و تلاش بیشتر جهت تحقق اهداف در سه ماهه ابتدای سال جاری

استمرار تعاملات و تلاش بیشتر جهت تحقق اهداف در سه ماهه ابتدای سال جاری

فرامرز غلامی معاون اعتباری بانک ملت استان قزوین به همراه علی قاسمی تبار، رئیس اداره حقوقی شانزدهم فروردین ماه در محل دفتر نمایندگی استان حضور یافته و با رئیس و پرسنل دفتر نمایندگی دیدار کرد.

براساس این گزارش؛ غلامی ضمن تبریک سال جدید و آرزوی سلامتی و نیک‌بختی برای کلیه همکاران و خانواده آنها و همچنین آرزوی قبولی طاعات و عبادات در این ماه پر فضیلت، از زحمات سال گذشته پرسنل دفتر نمایندگی قدردانی کرد و خواستار استمرار تعاملات، همدلی‌ها و تلاش بیشتر جهت محقق شدن اهداف ابلاغی بانک در سه ماهه ابتدای سال جاری شد.

قاسمی تبار نیز در ادامه این جلسه ضمن آرزوی سلامتی برای تمامی همکاران افزود: از کلیه همکاران شرکت می‌خواهم همچون سال‌های گذشته پرکار و پرتلاش به فعالیت خود ادامه داده و در مسیر اهداف بانک ملت و شرکت قدم بردارند.

در این نشست چمن کار رئیس دفتر نمایندگی ضمن تقدیر و تشکر از تعامل و همکاری مدیریت شعب استان در سال گذشته عنوان داشت امیدواریم بتوانیم در رسیدن به اهداف پیش‌بینی شده گام‌های موثری را برداشته و همواره حمایت‌های مدیران در سرپرستی و شعب را داشته باشیم.

همچنین جلسه‌ای با حضور امینی معاون مالی اداری و جواهریان رئیس اداره کارگزینی در دفتر نمایندگی برگزار و هدایایی از سوی مدیریت شعب استان به پرسنل اهدا و مقرر گردید پیگیری و تاکیدات لازم مبنی بر همکاری بیش از گذشته، ارجاع کلیه پرونده‌های معوق و مشکوک الوصول شعب به دفتر نمایندگی و تشویق کارشناسان ساعی در تحقق اهداف مقاطع در سال جدید در دستور کار معاونت اعتباری و اداره حقوقی قرار گیرد.

 

تاریخ درج خبر:شنبه ٢٠ فروردين ١٤٠١ زمان درج خبر:٠٨:١٦ شماره خبر:٦٤٩٧ تعداد نمایش خبر:596

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: