اخبار > افزایش سودآوری باید در اولویت اهداف باشدمدیرعامل شرکت:

افزایش سودآوری باید در اولویت اهداف باشد

افزایش سودآوری باید در اولویت اهداف باشد

محمدحسین سبزواری مدیرعامل شرکت در هجدهمین جلسه کمیته راهبرد مرکزی که عصر یکشنبه بیست‌ویکم مهرماه به ریاست وی در سالن کنفرانس ساختمان شماره 5 برگزار شد بر تلاش همه مدیران و کارکنان در جهت افزایش سودآوری شرکت به عنوان اولویت اول تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت طرح و اندیشه؛ سبزواری در این جلسه که عسگری قائم مقام مدیرعامل، معاونین و مدیران عملیاتی و ستادی عضو ستاد حضور داشتند، با تسلیت فرارسیدن اربعین حسینی به همکاران و آرزوی قبولی عزاداری‌های آنان در این ایام، گفت: هر بنگاه و شرکتی که فعالیت اقتصادی دارد الزاماً باید سودآوری نیز داشته باشد، بنابراین با توجه به ماهیت وجودی شرکت طرح و اندیشه، ما نیز باید در این زمینه تلاش مضاعفی داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت افزود: برای ادامه حیات شرکت، سودآوری باید برای همه مدیران و کارکنان امری بسیار مهم و محوری باشد که لازمه آن تعهد سازمانی و تلاش مستمر است.

مدیرعامل شرکت در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به کاهش قابل توجه پرونده‌های ارجاعی به شرکت، بر تلاش همه ارکان شرکت به ویژه مدیران حوزه عملیات در تهران و استانها در راستای تقویت تعامل با مدیران شعب به منظور توسعه همکاری‌های فی مابینتأکید کرد.

محمدحسین سبزواری گفت: وقتی بدهکاران بانکی در پرداخت تعهدات خود به بانک مقاومت می‌کنند که نتیجه مقاومت آنها مشکلات بسیاری را برای بانک ایجاد می‌کند، نقش موثر شرکت طرح واندیشه در وصول مطالبات پررنگ‌تر می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ مدیرعامل شرکت خاطرنشان کرد: وصول مطالبات با سرفصل مشکوک‌ و تعامل مثبت با مدیریت‌ها و شعب بانک می‌تواند راهی باشد تا بتوانیم کاستی‌های گذشته را جبران کنیم.

وی با تشکر از مدیران بانک ملت که با دوراندیشی شرکت‌هایی مانند طرح واندیشه بهساز ملت را تاسیس کردند، افزود: وظیفه همه ما حفظ این مجموعه موفق و سپردن آن به آیندگان است.

مدیرعامل شرکت در پایان با قدردانی از عملکرد همه مدیران و کارکنان در مقطع شهریورماه و تحقق اهداف پیش‌بینی شده، گفت: باید با ادامه تلاش‌ها، ضمن استمرار بخشیدن به موفقیت‌ها، شاهد تحقق صددرصدی اهداف شرکت در سال مالی جاری که پایان دیماه خواهد بود، باشیم.

براساس این گزارش؛ چمنکار دبیر کمیته راهبرد پیش از سخنان مدیرعامل شرکت تکالیف جلسه هفدهم را قرائت کرد و مدیران نیز اقدامات انجام شده را ارائه دادند.

بنابر اعلام روابط عمومی؛ گزارش آقایان فرجی مدیر حقوقی و امور قراردادها درخصوص تعیین تکلیف خودروهای متوقف شده در پارکینگ المهدی و ارسال اظهارنامه به مدیونین از طریق دفاتر الکترونیک خدمات قضایی، بردال مدیر فناوری اطلاعات در ارتباط با برپاسازی سامانه توقیف و ترخیص و اقدامات صورت گرفته برای ایجاد سامانه جامع منابع انسانی، بیات معاون مالی و اقتصادی پیرامون برآورد هزینه راه‌اندازی سامانه جامع منابع انسانی و سیستم ویدئو کنفرانس، خانم روحانی مدیر آموزش درخصوص پیگیری راه‌اندازی کمیته آموزش و همچنین نحوه ارزیابی واحدهای ستادی از سوی مدیران عملیات، حاج محمدی مدیر برنامه‌ریزی در ارتباط با اقدامات انجام شده برای تهیه دستورالعمل نحوه استفاده از خودروهای استیجاری، پیش‌نویس برنامه عملیاتی و ارائه پیشنهادات در قالب پویش «سال جدید-خدمت جدید» از جمله گزارشات ارائه شده از سوی مدیران عضو کمیته راهبرد مرکزی در هجدهمین جلسه بود.

تاریخ درج خبر:دوشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٨ زمان درج خبر:٠٩:٤٧ شماره خبر:٢٥٣٩ تعداد نمایش خبر:1235

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: