اخبار > تلاش مضاعف و اعتماد به نفس دو عامل مهم در پیگیری موفق پرونده‌های مطالباتیمدیرعامل شرکت در بازدید از دفتر نمایندگی قزوین تأکید کرد:

تلاش مضاعف و اعتماد به نفس دو عامل مهم در پیگیری موفق پرونده‌های مطالباتی

تلاش مضاعف و اعتماد به نفس دو عامل مهم در پیگیری موفق پرونده‌های مطالباتی

محمدحسین سبزواری مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه در جمع همکاران دفتر نمایندگی شرکت در استان قزوین، تلاش مستمر و مضاعف و اعتماد به نفس کارشناس در پیگیری پرونده‌های مطالباتی را دوعامل مهم در دستیابی به موفقیت برشمرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت طرح و اندیشه؛ سبزواری در این دیدار صمیمی که صبح روز سه‌شنبه شانزدهم مهرماه برگزار شد و آقایان عبادی‌پور معاون کل عملیات و میلاد محمدی مدیرعملیات ناحیه 3 نیز حضور داشتند ضمن قدردانی از عملکرد دفتر نمایندگی استان قزوین در مقطع شهریورماه، اعتقاد به انجام کار و تقویت فعل خواستن را از عوامل موفقیت شرکت طرح واندیشه عنوان کرد و ابراز امیدواری نمود با تعامل مثبت با شعب و همچنین برنامه‌ریزی موثر، شاهد افزایش در میزان وصولی‌ها  و در نتیجه رشد درآمد شرکت باشیم.

وی با اشاره به ضرورت توجه به "اخلاق، رفتار و عملکرد" به عنوان محور اقدامات در انجام وظائف سازمانی، تلاش و پیگیری مداوم، مثبت اندیشی و اعتماد به نفس در جهت وصول هرچه بهتر و سریع‌تر پرونده‌های مشکوک‌الوصول را از جمله رموز موفقیت شرکت در این مسیر سخت و دشوار دانست.

بنابراین گزارش؛ مدیرعامل شرکت همچنین خواستار مشارکت همکاران استان قزوین در جهت سودآوری و بهبود عملکرد شرکت از طریق بیان نظرات و ارائه پیشنهادات از سوی پرسنل دفتر نمایندگی این استان شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ عبادی‌پور معاون کل عملیات شرکت نیز ضمن تقدیر از عملکرد دفتر نمایندگی قزوین، رعایت سلسله مراتب اداری و توجه ویژه به رفتار سازمانی از سوی کارکنان، دانش محور بودن و سرمایه‌گذاری برای افزایش دانایی آنان را ضروری خواند و گفت: توانمندی افراد در انجام بهینه مأموریت‌های سازمانی، عامل مهم در ارتقای شغلی است.

معاون کل عملیات در ادامه با اشاره به استراتژی کجا ایستاده‌ایم، به کجا می‌رویم و چطور به مقصد می‌رسیم، بر طراحی و اجرای مستمر دوره‌های آموزشی ضمن خدمت برای به روز بودن سطح تخصص کارشناسان تاکید کرد.

وی در پایان خواستار اجرای هرچه بهتر و موفق‌تر برنامه عملیاتی توسط رؤسا و کارشناسان دفاتر نمایندگی شرکت در استان‌ها از جمله در استان قزوین شد.

براساس این گزارش؛ الموتی فرد رئیس دفتر نمایندگی قزوین نیز در این نشست ضمن خیر مقدم به مدیرعامل شرکت و هیات همراه، آمار مطالبات کل و اقلام کمتر از یک میلیارد ریال استان در پایان مقطع شهریورماه 98 را ارائه کرد و در ادامه نیز عملکرد این دفتر در تعداد احکام جلب اجرا شده، اخطارهای تحویل شده با حضور مامور نیروی انتظامی به مدیونین و ضامنین، احکام توقیف خودرو، بار مالی کارشناسان و همچنین آمار وصولی واقعی کارشناسان در شش ماهه اول سال 98 را تشریح کرد.

همچنین میلاد محمدی مدیر عملیات ناحیه 3 نیز در این جلسه، به تحقق صددرصدی هدف‌گذاری دفتر نمایندگی استان قزوین در ماه‌های خرداد و شهریورماه اشاره کرد و از عملکرد مطلوب این دفتر در 6 ماهه اول سال 98 قدردانی نمود.

وی همچنین با توجه به انتظارات بانک ملت در کاهش مطالبات در سرفصل مشکوک‌الوصول، گفت: کارشناسان در مقطع پیش رو باید بیش از گذشته به طور مداوم و مستمر به دنبال ابزارهای جدید در مذاکره و پیگیری پرونده‌ها باشند.

محمدی یادآور شد: در رابطه با پرونده‌های مطالباتی با وثایق رهنی، طی هماهنگی‌های بعمل آمده با مدیریت شعب استان، مقرر شد در صورت نیاز به پیگیری جریان ثبتی این پرونده‌ها از سوی دفتر نمایندگی شرکت، مساعدت لازم توسط اداره حقوقی بانک ملت استان برای اعطای نمایندگی صورت گیرد.

گزارش دیگری به نقل از روابط عمومی شرکت حاکی است که همچنین در نشست مشترکی با حضور مدیرعامل شرکت و مددی مدیر شعب استان قزوین، در خصوص افزایش وصول مطالبات، تحقق بهتر برنامه عملیاتی و هدف‌گذاری برای مقطع آذر 98 بحث و تبادل نظر شد.

گفتنی است؛ در این نشست که در سرپرستی استان برگزار شد آقایان عبادی‌پور، میلاد محمدی، الموتی فرد، صادق طالمی، امینی، سلطانی و مرادی حضور داشتند.

تاریخ درج خبر:يکشنبه ٢١ مهر ١٣٩٨ زمان درج خبر:١١:٢٦ شماره خبر:٢٥٣٨ تعداد نمایش خبر:959

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: