اخبار > قدردانی از همکاری مأموران نیروی انتظامی با شرکت طرح واندیشههمزمان با هفته نیروی انتظامی انجام شد:

قدردانی از همکاری مأموران نیروی انتظامی با شرکت طرح واندیشه

قدردانی از همکاری مأموران نیروی انتظامی با شرکت طرح واندیشه

همزمان با هفته نیروی انتظامی طی مراسمی با حضور محمدحسین سبزواری مدیرعامل شرکت طرح واندیشه بهساز ملت از خدمات مأموران نیروی انتظامی در همکاری با شرکت قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی؛ در این مراسم که صبح امروز در سالن کنفرانس ساختمان شماره 5 برگزار شد و آقایان سعید عسگری قائم مقام مدیرعامل، خادمی مدیر اجرا، عبداله‌زاده مدیر روابط عمومی، سرهنگ نوری‌زاده مدیرعامل شرکت قوام گستر امین و جمعی از پرسنل نیروی انتظامی در آن حضور داشتند محمدحسین سبزواری با تبریک هفته نیروی انتظامی، طی سخنانی امنیت حاکم در کشور و برقراری آرامش و آسایش شهروندان را مرهون تلاش‌ها و جانفشانی نیروهای مسلح خصوصاً نیروی انتظامی دانست.

وی در ادامه عملکرد نیروی انتظامی را در همه عرصه‌ها به ویژه در عرصه ایجاد نظم و امنیت در جامعه، موفق ارزیابی کرد وگفت: به عنوان مثال وقتی شهروندان با مشاهده نیروی انتظامی در موقعیت‌های مختلف مانند پلیس راه در جاده‌ها، مأموران نیروی انتظامی در شهرها و اماکن عمومی و غیره ناخودآگاه احساس امنیت می‌کنند بیانگر عملکرد موفق این نیرو است.

مأموریت شرکت طرح واندیشه در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری است

به گزارش روابط عمومی؛ مدیرعامل شرکت در بخش دیگری از سخنان خود ضمن ابراز رضایت از کیفیت همکاری مأموران نیروی انتظامی با شرکت طرح واندیشه، گفت: مأموریت این شرکت وصول مطالبات معوق بانک ملت است یعنی اینکه منابع بلوکه شده را از بدهکاران بانکی وصول و به خزانه بانک بر می‌گرداند تا در چرخه اقتصاد و ایجاد اشتغال استفاده شود که این اقدام دقیقاً در راستای سیاست اقتصاد مقاومتی ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری و تأکیدات مکرر معظم له مبنی بر رونق تولید است.

وی نقش مأموران نیروی انتظامی را در موفقیت شرکت طرح واندیشه در وصول مطالبات نقش بسیار محوری ارزیابی کرد و گفت: از جمله ابزارهای کارآمد که موفقیت شرکت طرح واندیشه در فرایند پیگیری پرونده‌های مطالباتی را تسهیل می‌بخشد همکاری و تعامل نیروی انتظامی است.

محمدحسین سبزواری در پایان سخنان خود با قدردانی از سرهنگ نوری‌زاده مدیرعامل شرکت قوام گستر امین و خادمی مدیر اجرا، بر استمرار و توسعه همکاری با نیروی انتظامی تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی؛ پیش از سخنان مدیرعامل شرکت آقایان سعید عسگری قائم مقام مدیرعامل، سرهنگ خادمی مدیر اجرا و سرهنگ نوری‌زاده مدیرعامل شرکت قوام گستر امین نیز طی سخنانی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و اعلام رضایت از همکاری‌های فی مابین، بر ضرورت تداوم این همکاری‌ها تأکید کردند.

گفتنی است؛ در پایان مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایا از خدمات مأموران نیروی انتظامی در همکاری با شرکت قدردانی شد.

تاریخ درج خبر:چهارشنبه ١٧ مهر ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٤:٠٥ شماره خبر:٢٥٣٧ تعداد نمایش خبر:1165

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: