اخبار > بازدید مدیرعامل شرکت از دفتر نمایندگی استان سمنانبازدید مدیرعامل شرکت از دفتر نمایندگی استان سمنان

بازدید مدیرعامل شرکت از دفتر نمایندگی استان سمنان

محمدحسین سبزواری مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه دوشنبه اول مهرماه با حضور در دفتر نمایندگی استان سمنان با سرپرست و کارشناسان وصول این دفتر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی؛ محمدحسین سبزواری مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه در این جلسه با ابراز خرسندی از حضور در جمع همکاران دفتر نمایندگی استان سمنان و استماع عملکرد کارشناسان در وصول مطالبات شعب، تلاش‌های آنها را مثبت ارزیابی و با ارائه رهنمودهای لازم، بر ادامه این تلاش‌ها در جهت استمرار موفقیت‌ها تأکید کرد.

بنابراین گزارش؛ سبزواری با تقدیر از محسن خروتی سرپرست دفتر نمایندگی استان سمنان به واسطه عملکرد درخشان، از کلیه همکاران وی نیز به جهت تعامل و همکاری در راستای دستیابی به اهداف ابلاغی شرکت قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی؛ مدیرعامل شرکت در بخش دیگری از سخنان خود جایگاه شرکت طرح واندیشه را در بانک ملت بسیار برجسته دانست و بر صیانت از این جایگاه که حاصل تلاش‌های ارزشمند تک تک مدیران و کارکنان است تأکید کرد و افزود: شرکت طرح و اندیشه بازوی توانمند بانک ملت در امر وصول مطالبات است؛ لذا پیگیری‌های فنی و دقیق پرونده‌های مطالباتی به منظور کاهش معوقات باید همواره در دستور کار باشد.

مدیرعامل شرکت وصول مطالبات را از سخت‌ترین مشاغل بانکی برشمرد و خطاب به همکاران دفتر نمایندگی استان سمنان گفت: از اینکه در این کار سخت مسئولانه و با تلاش مضاعف و تعامل دو سویه با بانک ملت موفق هستید، باید شکرگزار خداوند متعال باشید.

وی در پایان بر ضرورت تلاش مستمر کلیه همکاران در سطوح مختلف مدیریتی و کارشناسی برای حفظ موفقیت‌ها و ارتقاء جایگاه شرکت طرح واندیشه تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ پیش از سخنان مدیرعامل شرکت که دهقان مدیرعملیات ناحیه 4 و بردال مدیر فناوری اطلاعات نیز حضور داشتند، محسن خروتی سرپرست دفتر نمایندگی سمنان ضمن خیرمقدم به محمدحسین سبزواری مدیرعامل شرکت و هیات همراه، گزارش عملکرد نقطه به نقطه مقطع اول برنامه عملیاتی 98 این دفتر را تشریح کرد.

خروتی با اشاره به عملکرد موفق و اقدامات تاثیرگذار ثبتی و اجرای احکام علی‌الخصوص پیگیری مطالبات کلان، تنوع خدمات شرکت طرح واندیشه را عامل اصلی موفقیت در کاهش مطالبات شعب بانک ملت استان سمنان دانست.

وی در پایان ضمن قدردانی از کلیه همکاران خود، موفقیت این دفتر در مقاطع گذشته را نتیجه برنامه‌ریزی‌های هدفمند و همسو بودن با سیاست‌های مدیریت شعب استان دانست.

بنابراین گزارش؛ دهقان عملیات ناحیه 4 نیز در این نشست با تشکر از همراهی و همکاری کارشناسان وصول استان سمنان، از تعهد سازمانی سرپرست دفتر نمایندگی استان و کارشناسان وصول این دفتر در تحقق اهداف ابلاغی قدردانی کرد.

مدیر عملیات ناحیه 4 مدیریت موفق دفتر نمایندگی سمنان و تسلط کارشناسان این دفتر بر اصول حرفه‌ای و علمی صنعت وصول مطالبات مانند فنون مذاکره، مباحث حقوقی و ثبتی و همچنین تعامل سازنده و مثبت با مدیریت شعب استان و همچنین مسئولین شعب را رمز موفقیت دفتر نمایندگی سمنان دانست.

تاریخ درج خبر:يکشنبه ٧ مهر ١٣٩٨ زمان درج خبر:٠٨:٢٤ شماره خبر:٢٥٣٠ تعداد نمایش خبر:812

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: