اخبار > تأکید معاون اعتباری بانک ملت کرمانشاه بر اهمیت مقطع شهریورتأکید معاون اعتباری بانک ملت کرمانشاه بر اهمیت مقطع شهریور

صادقی رییس دفتر نمایندگی شرکت در استان کرمانشاه در کمیته راهبرد هفته گذشته این دفتر که با حضور معاون اعتباری استان برگزار شد، پیشنهاد کرد نماینده‌ای از طرف اداره حقوقی استان جهت ارسال اظهارنامه به بدهکاران معرفی شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت طرح و اندیشه؛ رییس دفتر نمایندگی شرکت در ابتدای این نشست که کلیه کارشناسان وصول دفتر حضور داشتند ضمن خیر مقدم به رضایی نسب معاون اعتباری بانک ملت استان و ارائه گزارشی از عملکرد گذشته، بر آمادگی کامل دفتر نمایندگی طرح واندیشه به منظور  تحقق اهداف مقطع شهریورماه تأکید کرد.

صادقی در ادامه با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی از قبیل قرارداد لازم‌الاجرا، سفته، چک، اجرت‌المثل، خلع ید و فنون مذاکره، گفت: شرکت طرح و اندیشه با برگزاری آزمون‌های مربوطه و به روز کردن اطلاعات کارشناسان، سعی در تخصصی نمودن دانش کارشناسان خود در امر وصول مطالبات دارد.

رییس دفتر نمایندگی استان همچنین با اشاره به پایش پرونده‌های امهال شده مربوط به زلزله استان، خواستار تجدید نظر در اهداف ابلاغی شد.

به گزارش روابط عمومی؛ رضایی نسب معاون اعتباری بانک ملت استان کرمانشاه نیز طی سخنانی ضمن آرزوی موفقیت برای رییس و کارشناسان دفتر نمایندگی طرح واندیشه و بررسی عملکرد این دفتر،گفت: طبق برنامه‌ریزی انجام شده، مقطع شهریورماه برای بانک بسیار اهمیت دارد زیرا پایان این ماه به منزله یک سال برای بانک تلقی می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت این مسئله، خواستار استفاده از تمامی ابزارها برای وصول مطالبات شد و افزود: تمرکز بر پرونده‌هایی که احتمال وصول بیشتری دارند می‌تواند از مهم‌ترین راهکارها برای تحقق این هدف باشد.

رضایی نسب یادگیری و تسلط بر فنون مذاکره را در وصول مطالبات امری لازم دانست و گفت: البته آموزش فنون مذاکره باید به‌‌طور صحیح و موثر انجام شود زیرا در غیر اینصورت مذاکرات هدفمند و خروجی آن نتیجه بخش نخواهد بود.

معاون اعتباری بانک ملت استان درخصوص مطالبات حوزه اسلام‌آباد غرب نیز با توجه به نزدیکی پایان مهلت امهال دو ساله خواستار مماشات در وصول پرونده‌های این حوزه به دلیل حساسیت آن شد.

به گزارش روابط عمومی؛ رضایی نسب در ادامه به بررسی آمار مطالبات استان پرداخت و خواستار منفی شدن آن به‌خصوص در قرض‌الحسنه در پایان مقطع شهریورماه شد.

شایان ذکر است؛ در این جلسه کارشناسان دیدگاه‌ها و نظرات خود را درخصوص مسائل بانک و شرکت بیان کردند که توسط آقایان رضایی نسب و صادقی پاسخ داده شد.

تاریخ درج خبر:شنبه ٩ شهريور ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٦:٠٩ شماره خبر:٢٥١٥ تعداد نمایش خبر:601

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: