اخبار > پرونده‌های خلع ید به‌طور ویژه پیگیری شودتأکید مدیر شعب بانک ملت استان لرستان در دیدار با مدیر عملیات ناحیه 3:

پرونده‌های خلع ید به‌طور ویژه پیگیری شود

نمازی مدیر شعب بانک ملت استان لرستان در دیدار با میلاد محمدی مدیر عملیات ناحیه 3 و علی عسگری‌نژاد رییس دفتر نمایندگی شرکت در استان لرستان که محمدیان معاون اعتباری و مهرابی رییس اداره حقوقی بانک ملت استان لرستان نیز حضور داشتند ضمن ابراز رضایت از عملکرد شرکت طرح واندیشه در کاهش مطالبات، بر پیگیری ویژه پرونده‌های خلع ید تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ در ادامه این نشست محمدیان معاون اعتباری بانک ملت استان نیز ضمن قدردانی از عملکرد قابل قبول دفتر نمایندگی شرکت از ابتدای سال تاکنون، اولویت بانک ملت استان را در مقطع شهریورماه پیگیری مطالبات قرض‌الحسنه و کارت اعتباری دانست و برهمین اساس بر تمرکز کارشناسان دفتر نمایندگی شرکت بر پیگیری این گروه از مطالبات و همچنین اجرای احکام جلب و خلع ید در این مقطع تاکید کرد.

بر پایه همین گزارش؛ محمدی مدیر عملیات ناحیه 3 نیز پس از تشریح برنامه‌های شرکت در مقطع حساس شهریورماه در راستای تحقق اهداف بانک ملت در سطح کشور، گفت: رایزنی‌هایی جهت اخذ و پیگیری پرونده‌های سررسید گذشته برخی شعب دارای رشد و همچنین تشکیل کمیته خاص در استان صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی؛ در پایان این نشست عسگری رییس دفتر نمایندگی شرکت در استان گزارشی از عملکرد این دفتر در ماه‌های گذشته و همچنین برنامه کمیته‌های ویژه پیگیری پرونده‌های مطالباتی زیر یک میلیارد ریال- جلب خلع ید-توقیف خودرو و ابلاغ اخطار با مأمور در مقطع شهریورماه را ارائه داد.

گفتنی است؛ در این نشست مقرر گردید شنبه هر هفته جلسه‌ مشترکی با حضور رییس دفتر نمایندگی شرکت و معاون اعتباری استان به منظور بررسی عملکرد دفتر نمایندگی شرکت درخصوص فعالیت‌های انجام شده تشکیل شود. 

تاریخ درج خبر:شنبه ٩ شهريور ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٣:٥٠ شماره خبر:٢٥١٤ تعداد نمایش خبر:470

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: