اخبار > جلسه هماهنگی اعزام کارشناسان ناحیه 1 به دفاتر نمایندگی استانی برگزار شدجلسه هماهنگی اعزام کارشناسان ناحیه 1 به دفاتر نمایندگی استانی برگزار شد

دومین جلسه ستاد همیاری تحقق اهداف مقطع شهریورماه 98 با موضوع توجیه کارشناسان ناحیه 1 اعزامی به دفاتر استانی نواحی 3،2 و 4 به ریاست علیرضا عبادی‌پور معاون کل عملیات و رییس این ستاد  صبح امروز- سه شنبه پنجم شهریورماه- در سالن کنفرانس شماره 1 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ عبادی‌پور رییس ستاد همیاری مقطع شهریور 98 در ابتدای این جلسه که آقایان چمنکار و حاج‌محمدی  دبیران عملیاتی و اجرایی ستاد همیاری و همچنین عبداله‌زاده عضو این ستاد نیز در آن حضور داشتند، 5 محور راهبردی اهداف مقطع شهریور 98 که در قالب ایمیل توسط روابط عمومی اطلاع‌رسانی شد را برای کارشناسان اعزامی تشریح کرد.

وی با اشاره به اینکه انتظارات از شرکت طرح و اندیشه بسیار بالا رفته است، گفت: این انتظارات نشأت گرفته از جایگاه تخصصی شرکت در صنعت وصول مطالبات و همچنین عملکرد حرفه‌ای و موفق کارشناسان در کاهش مطالبات بانک ملت است، لذا باید همه مجموعه طرح واندیشه در هر سطوحی برای حفظ و ارتقاء این جایگاه بسیار ارزشمند همواره در صحنه حضور داشته باشند.

رییس ستاد همیاری تحقق اهداف مقطع شهریور 98 در بخش دوم سخنان خود به کارشناسان اعزامی به استانها توصیه کرد در کنار پیگیری مؤثر پرونده‌های مطالباتی در محل مأموریت خود، رعایت دقیق اصول اخلاقی و حرفه‌ای و همچنین مبانی رفتار سازمانی را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند.

بنابراین گزارش؛ عبادی‌پور تأکید کرد: بدون شک تعهد سازمانی به عملکرد موفق منجر می‌شود و تعهد سازمانی نیز با رعایت اخلاق و استفاده از تخصص شکل می‌گیرد زیرا این دو لازم و ملزوم یکدیگر هستند.

به گزارش روابط عمومی شرکت، وی افزود: کارشناسان اعزامی به استانها چه با همکاران دفاتر استانی و چه با مدیونین حتماً به اخلاق مداری در تمام سطوح پایبند باشند و به رعایت نظم و انضباط سازمانی نیز توجه ویژه داشته باشند.

رئیس ستاد همیاری تحقق اهداف مقطع شهریور درادامه سخنان خود گفت: نتیجه و عملکرد تک تک کارشناسان اعزامی هم در بخش میزان وصول مطالبات و هم در رفتار سازمانی علاوه بر اینکه روزانه مورد بررسی و ارزیابی دقیق قرار می‌گیرد در پایان مأموریت نیز توسط کمیته مربوطه تجزیه و تحلیل می‌شود، بنابراین امیدواریم امسال نیز همانند سال‌های 96 و 97  در هر دو حوزه برگ زرین دیگری برای بانک ملت و شرکت طرح و اندیشه رقم بخورد.

وی همچنین بر ضرورت هماهنگی مستمر کارشناسان با سرگروه‌های حاضر در محل مأموریت‌ها تأکید کرد تا کارها به خوبی و با موفقیت بیشتری انجام شود.

بر پایه همین گزارش؛ معاون کل عملیات گفت: طبق برنامه‌ریزی انجام شده، از همکاران ستادی در زمان عدم حضور کارشناسان ناحیه 1 در تهران برای پیگیری پرونده‌های در اختیار آنان استفاده می‌شود تا خللی در روند پیگیری این پرونده‌ها بوجود نیاید.

وی در پایان سخنان خود بر تمرکز صرف کارشناسان اعزامی بر وصول مطالبات با محوریت مطالبات مشکوک و زیر یک میلیارد تأکید و برای آنان در این مأموریت بسیار مهم آرزوی موفقیت کرد.

گفتنی است؛ در تقسیم‌بندی انجام شده برای اعزام کارشناسان ناحیه 1 به استانها مجموعاً 35 نفر از عصر امروز به دفاتر نمایندگی استان‌های بوشهر، مرکزی، کردستان، هرمزگان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، خوزستان و کرمان اعزام می‌شوند. 

تاریخ درج خبر:سه شنبه ٥ شهريور ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٤:١٣ شماره خبر:٢٥١١ تعداد نمایش خبر:920

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: