اخبار > اولین جلسه ستاد همیاری تحقق اهداف مقطع شهریور برگزار شداولین جلسه ستاد همیاری تحقق اهداف مقطع شهریور برگزار شد

مطابق برنامه اعلام شده در چهاردهمین جلسه کمیته راهبرد مرکزی شرکت، عصر روز گذشته–یکشنبه 3 شهریورماه- اولین جلسه ستاد مرکزی همیاری تحقق اهداف مقطع شهریورماه به ریاست علیرضا عبادی‌پور معاون کل عملیات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی؛ در این جلسه که همه اعضای این ستاد شامل آقایان سعید عسگری قائم مقام مدیرعامل، چمنکار دبیر عملیاتی، حاج محمدی دبیر اجرایی، آرش کشاورز، عبداله‌زاده، یکه دهقان، خادم و میلاد محمدی در آن حضور داشتند درخصوص ترکیب کارشناسان ناحیه 1 برای اعزام به دفاتر نمایندگی استانی و زمان اعزام آنها بحث و تبادل نظر شد.

بر پایه همین گزارش؛ پس از بحث و تبادل نظر اعضاء، مقرر شد کارشناسان وصول ناحیه 1 طی روزهای آتی در قالب تیم‌های 2 تا 7 نفره به استان‌های مختلف که نیاز به کمک دارند اعزام شوند.

بر اساس این گزارش؛ در تقسیم‌بندی اولیه مقرر شد به ترتیب 2 نفر به استان بوشهر، 2 نفر به استان مرکزی، 3 نفر به کردستان، 4 نفر به استان هرمزگان، 4 نفر به آذربایجان غربی، 5 نفر به آذربایجان شرقی، 6 نفر به خوزستان و 7 نفر به استان کرمان اعزام شوند.

به گزارش روابط عمومی؛ سعید عسگری قائم مقام مدیرعامل در بخش پایانی جلسه ستاد همیاری تحقق اهداف شهریورماه اهداف این مقطع را به شرح ذیل اعلام کرد:

1-برنامه‌ریزی برای منفی شدن کل مطالبات شعبه در زیر یک میلیارد و همچنین کل مطالبات در پایان مقطع

2-وصول مطالبات ایجاد شده در سال جاری تا پایان مقطع شهریور با هماهنگی مدیریت شعب و شعبه صاحب طلب

3-شناسایی و توقیف خودروی مدیونین در سطح گسترده به منظور افزایش وصول نقد

4- استفاده حداکثری از سهمیه تخصیص داده شده در بند ل تبصره 16

5-تحقق کامل اهداف بانک ملت و شرکت طرح واندیشه در پایان مقطع شهریورماه

وی همچنین بر همکاری همه ارکان شرکت با ستاد مذکور تأکید و به کارشناسان اعزامی ناحیه 1 به استان‌ها نیز توصیه کرد در انجام مأموریت‌های خود با رؤسای دفاتر استانی و کارشناسان این دفاتر هماهنگی و همکاری لازم را داشته باشند.

عسگری ضرورت موفقیت در مقطع شهریور را تعامل سازنده در همه سطوح شرکت برشمرد وگفت: البته محور فعالیت‌های شرکت طرح و اندیشه در همه سال به ویژه در ماه‌های پایانی مقاطع بر استفاده حداکثری از ظرفیت‌های مدیریتی و کارشناسی در بخش ستادی و عملیاتی شرکت استوار است.

تاریخ درج خبر:دوشنبه ٤ شهريور ١٣٩٨ زمان درج خبر:١١:٣٥ شماره خبر:٢٥٠٩ تعداد نمایش خبر:979

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: