اخبار > بیست و ششمین جلسه ستاد مرکزی طرح مشکاه برگزار شدبیست و ششمین جلسه ستاد مرکزی طرح مشکاه برگزار شد

بیست و ششمین جلسه  ستاد مرکزی طرح مشکاه برگزار شد

بیست و ششمین جلسه ستاد مرکزی طرح مشکاه شنبه 14 بهمن ماه به ریاست عسگری قائم مقام مدیر عامل و با حضور دبیر ستاد طرح مشکاه و سایر اعضاء برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی طرح و اندیشه، در این جلسه راهکار های پیشنهادی اعضای ستاد مرکزی به منظور افزایش زمان حضور کارشناسان وصول در شعب با هدف بهره‌وری بیشتر آنان طی مدت زمان باقیمانده تا پایان سال مطرح و مورد تبادل نظر قرار گرفت.
بنابر این گزارش در این نشست مصوب شد از تاریخ 17 بهمن ماه تا پایان سال جاری سیستم ثبت وصولی توسط واحد فناوری اطلاعات از ساعت 8:30 تا 16 مسدود و کارشناسان صرفاً از ساعت 16 به بعد فرصت ثبت وصولی ها را داشته باشند.
بنابراین گزارش، سعید عسگری قائم مقام مدیر عامل در این نشست ضمن اشاره به میزان مطالبات بانک ملت در تهران و استان‌ها و تأکید بر اهمیت پیگیری حضوری کارشناسان،مسدود کردن سیستم ثبت وصولی‌ها در این بازه زمانی را اقدامی مهم و موثر در راستای استفاده بیشتر کارشناسان از زمان به ویژه مراجعه حضوری برای دستیابی به نتایج بهتر دانست.
گفتنی است راهکارهای دیگری نیز جهت هدفمند کردن اقدامات کارشناسان در این بازه زمانی و افزایش کارایی آنان توسط اعضای ستاد در این نشست مطرح شد.تاریخ درج خبر:دوشنبه ١٦ بهمن ١٣٩٦ زمان درج خبر:١٣:٥٠ شماره خبر:١٩١١ تعداد نمایش خبر:960

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: