اخبار > بیست و سومین جلسه طرح مشکاه برگزار شدبیست و سومین جلسه طرح مشکاه برگزار شد

سه شنبه 3 بهمن ماه بیست و سومین جلسه طرح مشکاه با حضور سعید عسگری  قائم مقام مدیر عامل، دبیر ستاد مشکاه و سایر اعضا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی طرح و اندیشه،در این جلسه گزارشی از روند برگزاری آزمون سراسری مشکاه و تعداد افراد شرکت کننده در آزمون توسط سیده فاطمه روحانی مدیر آموزش ارائه شد و با توجه به عدم شرکت تعدادی از همکاران در این آزمون،مقرر شد علاوه بر انتشار اسامی این افراد در سایت شرکت،مدیران مربوطه نیز دلایل عدم حضور همکاران خود را کتباً اعلام کنند.
بنابر این گزارش در بخش دیگری از این نشست  در خصوص ادامه تبلیغات طرح مشکاه در سطح دفاتر شعب بانک ملت تصمیماتی اتخاذ شد که بر اساس آن معاونت اجرایی مکلف گردید اقلام باقی مانده تبلیغاتی را در فاز دوم اجرای طرح به مناطق تهران و استان‌ها ارسال نماید.

سعید عسگری قائم مقام مدیرعامل در این جلسه نیز ضمن اشاره به اجرای طرح جامع عملیاتی در سال آینده، تسلط و اشراف کلیه همکاران در سطوح مختلف بر مجلد آماری و برنامه عملیاتی بانک ملت را لازمه ورود به این طرح دانست و افزود:در همین راستا تعدادی مجلد آماری بانک توسط شرکت تهیه شده است که در هفته آتی در اختیار مدیران و رؤسای عملیاتی و ستادی و همچنین رؤسای دفاتر استانی قرار خواهد گرفت.

وی با تاکید بر اهمیت این برنامه عملیاتی، آن را محور سنجش عملکرد کلیه همکاران در سال آینده دانست و از طراحی برنامه عملیاتی مشابه برای شرکت خبر داد که توسط نخبگان و متخصصان عملیات و با مشارکت برخی از همکاران بانکی طراحی شده است.تاریخ درج خبر:سه شنبه ٣ بهمن ١٣٩٦ زمان درج خبر:٠٨:١١ شماره خبر:١٨٩٥ تعداد نمایش خبر:485

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: