اخبار > طرح عملیاتی مشکاه بسیار تخصصی و در راستای اهداف بانک ملت استقائم مقام مدیرعامل:

طرح عملیاتی مشکاه بسیار تخصصی و در راستای اهداف بانک ملت است

سعید عسگری قائم مقام مدیرعامل عصر روز شنبه 9 دیماه در نشست اختصاصی با همکارانی که مسئولیت معرفی طرح مشکاه در شعب بانک ملت به آنها واگذار شده است طی سخنانی این طرح را به دلیل تمرکز بر وصول مطالبات مشکوک الوصول بسیار تخصصی و دقیقاً در راستای اهداف راهبردی بانک ملت در حوزه وصول مطالبات دانست.
به گزارش روابط عمومی وی در ادامه با اشاره به محورها و دستاوردهای طرح مشکاه،خطاب به شرکت کنندگان در این نشست گفت:از آنجاییکه شما به عنوان سفیران شرکت طرح واندیشه ایفای نقش خواهید کرد لذا ضرورت دارد نسبت به آنچه که مأموریت دارید یعنی معرفی مناسب طرح مشکاه به روسای شعب،به محورها و دستاوردهای طرح اشراف کامل داشته باشید تا بتوانید در ملاقات و مذاکره با رؤسای شعب به سئوالات آنان به درستی پاسخ دهید.
قائم مقام مدیرعامل اطلاع از توانمندی‌های شرکت در عرصه وصول را از دیگر مباحثی دانست که افراد منتخب باید به آنها آگاهی داشته باشند.
وی همچنین تأکید کرد:علاوه بر اهمیت مباحث تخصصی حول محور طرح مشکاه،نمایندگان شرکت در مراجعه به شعب بانک ملت در حوزه رعایت قوانین و ضوابط اداری و رفتار سازمانی نیز باید الگو باشند.
سعید عسگری گفت: برخلاف طرح شفق که مسئولیت معرفی آن در شعب بانک ملت بر عهده کارشناسان وصول بود در طرح مشکاه نیروهای عملیاتی شرکت صرفاً به مأموریت تخصصی خود یعنی وصول مطالبات می‌پردازند بنابراین معرفی طرح در شعب برعهده نیروهای ستادی شرکت گذاشته شده است.
وی در خاتمه با اعلام اینکه مأموریت افراد منتخب برای معرفی طرح مشکاه در شعب بانک ملت بعد از دو جلسه آموزشی،از روز چهارشنبه هفته جاری آغاز می شود،افزود: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته این افراد در قالب گروه‌های دو نفره با مراجعه به شعب بانک به معرفی طرح مذکور مبادرت خواهند نمود.
بنابر این گزارش در ادامه جلسه آقایان عبادی پور معاون عملیات تهران و کشاورز مدیر عملیات شعب ممتاز ابتدا به تشریح طرح مشکاه و محورها و دستاوردهای آن پرداختند و در ادامه نیز بصورت تئوری و عملی اصول و فنون مذاکره را به شرکت کنندگان در جلسه آموزش دادند.
گفتنی است دومین جلسه آموزشی طرح مشکاه عصر امروز برگزار می‌شود.


تاریخ درج خبر:يکشنبه ١٠ دی ١٣٩٦ زمان درج خبر:١٠:٢٣ شماره خبر:١٨٥٩ تعداد نمایش خبر:959

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: