اخبار > عنوان " مشکاه " برای طرح انگیزشی مقطع12/29در جلسه سی ام طرح شفق انتخاب شد:

عنوان " مشکاه " برای طرح انگیزشی مقطع12/29

عنوان

سی امین جلسه ستاد مرکزی طرح شفق با حضور سید رامین مدنی زاده مدیر عامل شرکت،سعید عسگری قائم مقام مدیر عامل و سایر اعضا عصر روز شنبه 25 آذرماه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی طرح و اندیشه، در این جلسه که در دوبخش برگزار شد،ابتدا عیسی آذرنوش معاون برنامه ریزی و منابع انسانی با رونمایی از کانال آموزشی واحد آموزش،توضیحاتی را در خصوص اهداف و نحوه خدمات آموزشی این کانال ارائه داد.
آذرنوش با اشاره به تفاوت میان اثر بخشی و کارایی، این اقدام را در راستای اثربخشی بیشتر در مجموعه دانست که علیرغم محدودیت های مالی در حوزه آموزش با تکیه بر پتانسیل خوب و مناسب موجود در شرکت کلید خورده است.
وی با تاکید بر احساس نیاز مجموعه در حوزه آموزش به مباحث اعتباری و بانکی و از طرفی وسعت و پراکندگی شرکت در استان‌ها، آموزش پرسنل را به صورت حضوری امری زمان بر و دشوار خواند که وجود این کانال آموزشی می تواند خلاء موجود را مرتفع کرده و به ارتقا دانش همکاران کمک کند.
آذرنوش در ادامه هر نوع صرف بودجه در بحث آموزش را نوعی سرمایه‌گذاری دانست که در آینده ثمر خواهد داد و شرکت و بانک هر دو از این موضوع منتفع خواهند شد.
معاون برنامه ریزی و منابع انسانی با تاکید بر استفاده از همه ظرفیت‌هایی دفاتر استانی و تجارب ودانش تخصصی مدیران و کارشناسان در تامین منابع آموزشی،زوایای مختلف و منافع استفاده از این کانال را تبیین و تشریح کرد و در ادامه نیز اعضای حاضر در جلسه به بحث و تبادل نظر در خصوص کانال مذکور پرداختند.
به گزارش روابط عمومی در پایان بخش اول نشست دیروز،مقرر شد با هدایت معاونت برنامه ریزی و منابع انسانی ،کانال آموزشی فعالیت خود را آغاز کند.
گفتنی است در قسمت دوم نشست نیز دبیر ستاد مرکزی طرح شفق ضمن معرفی محورهای کلی طرح آتی، اسامی پیشنهادی همکاران را برای انتخاب عنوان طرح قرائت کرد که در نهایت با مشورت و موافقت اعضای حاضر در جلسه، عنوان "مشکاه" برای طرح آتی برگزیده شد.
همچنین در خصوص تبلیغات و مباحث مرتبط با اطلاع رسانی طرح نیز تصمیماتی اتخاذ شد.


تاریخ درج خبر:يکشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٦ زمان درج خبر:١٢:٣٩ شماره خبر:١٨٤٤ تعداد نمایش خبر:1764

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: