اخبار > قدردانی از رئیس اداره مطالبات منطقه سه در بیست و پنجمین جلسه ستاد طرح شفققدردانی از رئیس اداره مطالبات منطقه سه در بیست و پنجمین جلسه ستاد طرح شفق

قدردانی از رئیس اداره مطالبات منطقه سه در بیست و پنجمین جلسه ستاد طرح شفق

دوشنبه 13 آذر ماه بیست و پنجمین جلسه ستاد طرح شفق با حضور قائم مقام مدیر عامل،دبیر ستاد و سایر اعضاء برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی طرح و اندیشه، در ابتدای این نشست سعید عسگری قائم مقام مدیر عامل از هاشم سمیع شمس  رئیس اداره مطالبات منطقه 3 عملیات مرکز به دلیل  ایجاد گروه تلگرامی  به منظور اطلاع رسانی  مباحث  راهبردی در حوزه مطالبات و طرح شفق برای مجموعه تحت مدیریت خود تقدیر و آن را  اقدامی  خلاقانه و مفید در راستای ارتقای دانش کارشناسان و همچنین  استفاده مفید از فضای مجازی جهت بهبود ماموریت های سازمانی آنان دانست.

بنابراین گزارش، سعید حاج محمدی دبیر ستاد مرکزی  طرح شفق  نیز در این نشست  گزارشی از گفتگوی خود با تعدادی از رؤسای شعب بانک ملت  را که همزمان با مصاحبه روابط عمومی با آنها مطرح شد به سمع و نظر حاضرین در جلسه  رساند. 

در این نشست مقرر شد ستاد طرح شفق در هفته جاری طی تماس تلفنی با تمام مدیران عملیات تهران و رؤسای دفاتر استانی  گزارشی از اقدامات انجام شده در زمینه طرح شفق و تعداد افراد وارد شده به این طرح را جمع آوری و در جلسه آتی ستاد ارائه نماید.

 بر پایه این گزارش سعید عسگری قائم مقام مدیرعامل  با اشاره به تشکیل کمیته راهبرد شرکت در روز یکشنبه، بر برگزاری کمیته‌های راهبردی داخلی در مدیریت‌های عملیات  و دفاتر نمایندگی استان ها طی هفته آینده صرفاً با محوریت طرح شفق تاکید کرد.

گفتنی است در حاشیه این نشست همچنین حکم انتصاب خانم ندا باقری به سمت  رییس اداره ثبت و پایش مدیریت فن آوری اطلاعات به وی  اعطا  و برای ایشان در این مسئولیت توفیقات روز افزون آرزو شد.


تاریخ درج خبر:سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦ زمان درج خبر:٠٨:٢٧ شماره خبر:١٨١٦ تعداد نمایش خبر:1239

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: