اخبار > نوزدهمین جلسه طرح شفق برگزار شدنوزدهمین جلسه طرح شفق برگزار شد

نوزدهمین جلسه طرح شفق برگزار شد

نوزدهمین جلسه طرح شفق با حضور عسگری قائم مقام مدیر عامل، وبرخی از معاونین، مدیران و روئسای ادارات عملیات و ستاد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی در این جلسه که عصر یک شنبه 5 آذرماه برگزار شد عسگری قائم مقام مدیر عامل ضمن تشکر از تلاش پرسنل ستاد و عملیات در طرح شفق،از نحوه معرفی و توجیه طرح شفق در برخی شعب ابراز نارضایتی کرد.
عسگری در ادامه به موضوع اهمیت نظارت در مدت زمان باقیمانده از اجرای طرح شفق اشاره کرد و از مدیران و رؤسای عملیات و ستاد خواست تا با رصد و نظارت مستمر و روزانه نیروهای تحت امر خود و اقدامات و عملکرد آن‌ها، این وظیفه مهم سازمانی را به درستی به انجام برسانند.
قائم مقام مدیر عامل همچنین به موضوع پرونده های زیر یک میلیارد ریال اشاره کرد و منفی شدن مطالبات شعب در این زمینه را یکی از اهداف مهم و اصلی طرح عنوان کرد و عدم تحقق این مهم را توجیه ناپذیر و به منزله عدم موفقیت طرح شفق دانست.
وی بر همین اساس خطاب به مدیران و رؤسای عملیات،تمرکز بر پرونده های زیر یک میلیارد ریال و نظارت دقیق و روزانه اطلاعات و تغییرات مربوطدریافت اولویت های شعب توسط کارشناسان، توصیه کرد تمام فعالیت‌ها هم راستا و مطابق با همان اولویت‌های پیشنهادی رؤسای شعب صورت پذیرد.
اهمیت و تسلط داشتن بر اهداف تعیین شده توسط کارشناسان از دیگر موضوعاتی بود که عسگری به آن پرداخت و با اشاره به ورود بیش از 50 درصد افراد به طرح شفق،خواستار همکاری و همدلی بیشتر افراد جهت ورود سایرین به طرح شد.
قائم مقام مدیر عامل ورود همه افراد را باعث منفی شدن شعبه در پرونده‌های زیر یک میلیارد ریال دانست.
وی در ادامه ضمن تشکر و قدردانی از تیم کمیته خاص به بازخوردهای مثبت نسبت به اقدامات خوب آن‌ها اشاره کرد و در عین حال توقع از این کمیته را بالا دانست و فاصله آن‌ها تا نقطه ایده‌آل را قابل توجه عنوان کرد و افزود: بهتر است در بازدیدها و ماموریت‌های استانی فرایندهای وصول توسط این کمیته به کارشناسان استانی آموزش داده شود و از سوی دیگر اولویت‌های مطالباتی استان نیز از طریق این کمیته به مجموعه منتقل گردد.
سعید عسگری در این نشست همچنین درباره عدم تمایز و تفکیک بین واحدهای ستاد و عملیات، اهداف همه مجموعه را یکی دانست و از کلیه پرسنل خواست تا با همدلی و همکاری بیشتر، مجموعه را به سمت تعالی و پیشرفت سوق دهند.
قائم مقام مدیر عامل در قسمت دیگری از سخنان خود نیز از واحد اجرا و سرهنگ خادمی مدیر آن تقدیر کرد و فعالیت های این واحد را زمینه ساز ورود همکاران عملیات به طرح دانست و بر همین اساس بر تلاش و همکاری بیش از پیش این واحد تاکید کرد.
سعید عسگری از واحد فناوری اطلاعات نیز قدردانی نمود و این واحد را همچون سایر واحدهای ستادی، بخش جدایی ناپذیر از سیستم دانست و بر نقش موثر آن‌ها در پشتیبانی فنی از واحدهای عملیاتی تاکید کرد.
قائم مقام مدیرعامل هر گونه قطعی یا مشکل فنی در سیستم را در این مقطع حساس موجب از دست رفتن زمان و توقف کار واحدهای عملیاتی عنوان کرد.
وی همچنین از واحد ثبت و پایش نیز در این جلسه به واسطه عملکرد خوب آنها در طرح شفق قدردانی کرد.
سعید عسگری در این نشست با اشاره به اقدامات روابط عمومی و حضور این واحد در تمامی جلسات مربوط به طرح شفق،تنظیم و انتشار اخبار مرتبط و انعکاس مصاحبه‌های اختصاصی با معاونین،مدیران،رؤسا و کارشناسان شرکت در خصوص طرح شفق و حضور در بازدید های استانی، نقش این واحد را در این طرح مهم و قابل توجه دانست و از پرسنل روابط عمومی به واسطه همکاری بسیار نزدیک با ستاد طرح تقدیر و تشکر کرد.
در این نشست علیرضا عبادی پور نیز ضمن تشکر از پرسنل، بر تلاش مضاعف آن ها در مدت زمان باقیمانده تاکید کرد و با اشاره به امتیازات انگیزشی طرح ، نکاتی را نیز در مورد ابعاد تنبیهی در طرح مطرح نمود.
گفتنی است دراین نشست برخی مدیران و رؤسای ستاد و عملیات نیز نکات مورد نظر خود و اقدامات صورت گرفته در خصوص طرح شفق را مطرح کردند و ضمن بیان پیش بینی های خود از تعداد افرادی که در آذر‌ماه وارد طرح می‌شوند پیشنهادات خود را نیز در ارتباط با اجرای طرح‌های مشابه در مقاطع بعدی ارائه کردند.

 


تاریخ درج خبر:چهارشنبه ٨ آذر ١٣٩٦ زمان درج خبر:١٢:١٢ شماره خبر:١٨٠١ تعداد نمایش خبر:1230

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: