اخبار > شانزدهمین جلسه ستاد طرح شفق با محوریت بررسی مشارکت تیمی کارشناسان عملیات وصول برگزار شدشانزدهمین جلسه ستاد طرح شفق با محوریت بررسی مشارکت تیمی کارشناسان عملیات وصول برگزار شد

شانزدهمین جلسه ستاد طرح شفق  با محوریت بررسی مشارکت تیمی کارشناسان عملیات وصول برگزار شد

شانزدهمین جلسه ستاد طرح شفق20آبان ماه با موضوع بررسی روند ارسال و توزیع بروشورها در سطح بانک ملت برگزار و با توجه به ارائه گزارش مشروح و منظم استان اردبیل از نحوه توزیع بروشور در سطح ادارات و شعب بانک ملت از این استان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی طرح و اندیشه، در این نشست که با حضور دبیر ستاد و سایر اعضاء برگزار شد با اشاره به اهمیت کارتیمی در این طرح، برقراری همدلی و مودت در بین کارشناسان را از نتایج مثبت انگیزه ورود همکاران به طرح تیمی برشمردند.  

در ادامه این نشست سعید حاج محمدی دبیر ستاد گفت: اداره آمار و اطلاعات در حال نهایی سازی آمار وصولی‌ها می باشد و تا پایان هفته جاری اولین گزارش از وضعیت مناطق و کارشناسان که به طرح ورود کرده‌اند، ارائه خواهد داد.

بر پایه این گزارش، پیشنهاداتی از جمله ارسال اس ام اس به مدیران امور شعب بانک ملت  مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی است در پایان این نشست  مصاحبه با روسای ادارات و کارشناسان عملیات  مطرح و مقرر شد از فردا با معرفی کارشناسان و روسای مناطق توسط مدیریت عملیات مرکز و ممتاز و نواحی 2 و 3 استان‌ها، این مهم در دستور کار روابط عمومی جهت انعکاس در سایت شرکت قرار گیرد.

 

 

تاریخ درج خبر:شنبه ٢٠ آبان ١٣٩٦ زمان درج خبر:١٧:٠١ شماره خبر:١٧٦٧ تعداد نمایش خبر:1067

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: