اخبار > یازدهمین جلسه ستاد شفق برگزار شدیازدهمین جلسه ستاد شفق برگزار شد

یازدهمین جلسه ستاد طرح شفق با حضور قائم مقام مدیرعامل،دبیر ستاد و سایر اعضا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی طرح و اندیشه، در این نشست که عصر چهارشنبه سوم مهرماه و با حضور سعید عسگری قائم مقام مدیر عامل، سعید حاج محمدی دبیر ستاد مرکزی شفق و سایر اعضا برگزار شد، قائم مقام مدیرعامل با اشاره به نقش مدیران خوش فکر و هوشمند در شرکت، تاثیر آنها را در اصلاح و هدایت صحیح تفکرات کارکنان انکار ناپذیر دانست و گفت: به طور طبیعی کارکنان از مدیران الگو می گیرند لذا باید تلاش مدیران به اثربخشی مثبت بر رفتار و اندیشه سازمانی پرسنل معطوف باشد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به فضای مثبت ایجاد شده بین شرکت و بانک ملت اشاره کرد و گفت: باید تلاش کنیم از این فرصت و موقعیت مطلوب در راستای تحقق اهداف سازمانی نهایت استفاده را ببریم که البته این وظیفه مهم بر عهده مدیران است .
عسگری بر لزوم ارتقاء تعهد و تعلق سازمانی در افراد در کنار بالا بردن دانش آنها تاکید کرد و خواستار تلاش مضاعف در جهت تغییر مثبت نگاه کارشناسان و اکتفا نکردن به وضعیت موجود شد.
قائم مقام مدیرعامل دوراندیشی،برنامه ریزی بلند مدت و همچنین در نظر داشتن آینده در برنامه های عملیاتی را امری ضروری دانست و افزود: در غیر اینصورت دچار روزمرگی خواهیم شد که نتیجه آن افول و عقب ماندگی است.
وی در پایان سخنان خود با اشاره به رصد هر روزه اقدامات صورت گرفته پیرامون طرح شفق و تعداد ورودی ها به این طرح ، خواستار در نظر گرفتن وجه تنبیهی نیز در طرح شفق شد.
بنابر این گزارش در این جلسه همچنین تصمیمات نهایی در خصوص محتوا و طراحی بروشور مربوط به طرح شفق اتخاذ شد و مقرر گردید با چاپ آن در اسرع وقت،نظارت لازم برای توزیع در سطع شعب بانک و دفاتر نمایندگی انجام گیرد.
به گزارش روابط عمومی هاشم سمیع شمس رییس اداره مطالبات منطقه سه مدیریت عملیات مرکز که به عنوان مدعو در این جلسه حضورداشت پیشنهاداتی را در خصوص سیستم پاداش و تشویق بیشتر کارشناسان در طرح شفق عنوان کرد که مقرر شد توسط اعضای ستاد مرکزی مورد ارزیابی قرار گیرد.
آرش کشاورز مدیر عملیات شعب ممتاز نیز ضمن اشاره به اهمیت آمار در طرح شفق ،خواستار ارائه آمار و کارنامه 15 روزه از وضعیت کارشناسان شد تا از این طریق بتوان به میزان تحقق اهداف در هر دوره دست یافت.
بر پایه همین گزارش در این جلسه در خصوص مصاحبه با کارشناسان واحد عملیات و انعکاس آن درسایت شرکت تاکید شد و پیشنهاداتی نیز جهت تقدیر از مدیران شعب و نیروهای ستادی بانک ملت به منظور قدردانی از همکاری خوب آنان در اجرای موفق طرح مطرح گردید.
به گزارش روابط عمومی بازدید اعضای ستاد مرکزی طرح شفق از دفاتر استانی از دیگر مصوبات جلسه یازدهم ستاد طرح شفق بود.
گفتنی در حاشیه این جلسه حکم انتصاب آقای محسن زارع زاده عضو ستاد مرکزی طرح شفق به عنوان رئیس اداره برنامه ریزی معاونت برنامه ریزی و منابع انسانی و همچنین فیروز شیر محمدی به سمت رئیس اداره ابلاغ و ارجاع مدیریت اجراء به آنان اعطا شد.


تاریخ درج خبر:شنبه ٦ آبان ١٣٩٦ زمان درج خبر:١٣:٠٥ شماره خبر:١٧٤٤ تعداد نمایش خبر:799

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: