اخبار > دهمین جلسه ستاد طرح شفق با محوریت انتشار بروشور ویژه طرح برگزار شددهمین جلسه ستاد طرح شفق با محوریت انتشار بروشور ویژه طرح برگزار شد

دهمین جلسه  ستاد طرح شفق با محوریت انتشار بروشور ویژه  طرح برگزار شد

دهمین جلسه طرح شفق سه شنبه 2 آبانماه با حضور قائم مقام مدیر عامل،دبیر ستاد و سایر اعضا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی طرح و اندیشه در این جلسه از محمدرضا بردال مدیر فناوری اطلاعات به واسطه مشارکت فعال این مدیریت در طرح شفق از زمان اجرای آن قدردانی شد.
بنابر این گزارش در این جلسه همچنین گزارشی اجمالی از جدیدترین اقدامات صورت گرفته در حوزه طرح شفق توسط حاج محمدی دبیر ستاد مرکزی طرح ارائه شد.
برپایه همین گزارش برخی از اعضای ستاد در این جلسه بر ضرورت انعکاس اخبار و مصاحبه‌های مدیران شرکت پیرامون طرح شفق در نشریه پرتو ملت و همچنین انجام مصاحبه با برخی از مدیران بانک ملت در این خصوص تاکید کردند که مقرر شد با هماهنگی قائم مقام مدیرعامل اولین مصاحبه با آقای خادمی مدیر امور ناحیه یک بانک ملت صورت گیرد.
به گزارش روابط عمومی در ادامه جلسه آرش کشاورز مدیر عملیات شعب ممتاز و عضو ستاد شفق نیز در خصوص محتوا و مباحث مندرج در بروشور طرح شفق که قرار است توسط روابط عمومی تهیه و منتشر و در واحدهای ستادی و شعب بانک ملت و همچنین دفاتر نمایندگی شرکت در استان‌ها توزیع گردد گزارشی را ارائه کرد و متعاقب آن سایر اعضای ستاد پیشنهادات خود را در این زمینه مطرح نمودند.
بنابراین گزارش سعید حاج محمدی دبیر ستاد مرکزی در پایان این جلسه با اشاره به آغاز محاسبات عملکرد مهرماه کارشناسان در قالب طرح شفق و مشخص شدن ورودی‌ها از روز چهارشنبه سوم آبانماه، خواستار ثبت وصولی‌ها توسط آنان شد.

تاریخ درج خبر:چهارشنبه ٣ آبان ١٣٩٦ زمان درج خبر:١٥:٤١ شماره خبر:١٧٤٣ تعداد نمایش خبر:1173

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: